Atpazīšana

Piekļūsti apmācībām par sev pieejamu ziedojumu, to ierakstot zemāk cenas ailītē.
(Jūsu finansiālais atbalsts palīdzēs mums veidot jaunus garīgās izaugsmes materiālus. Mēs ticam, ka tie būs par svētību Latvijā un ārpus tās.) Minimālais ziedojums: 1.20

Sāc savu garīgo izaugsmi Dievā

  • Check Mark Nostiprini Dieva vāru savā sirdī!
  • Check Mark Stiprini savu ticību Dievā
  • Check Mark Saņem garīgo stiprinājumu
DROŠU ZIEDOŠANU UN APMAKSU NODROŠINA
  • Stripe
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
SKU: Nav pieejams Kategorijas: Birka:

Draudzes vienotība un veselums nav mazsvarīgs jautājums. Par to runā katra Bībeles grāmata. Vienotībā ir vietējās draudzes spēks, laulāta pāra spēks, līderu komandas spēks. Tur, kur ir vienotība, tur ir Svētais Gars, Viņa svaidījums un svētības.

«Redzi, cik jauki un cik mīļi, kad brāļi kopā dzīvo vienprātīgi!  Tas ir kā dārga eļļa, kas pil no galvas bārdā, Ārona bārdā, un notek uz viņa drēbju vīlēm.  Tas ir kā Hermona rasa, kas nokrīt uz Ciānas kalniem, jo tur Tas Kungs ir apsolījis svētību un dzīvību mūžīgi! » (Ps. 132).
Vislielāko laimi var piedzīvot tur, kur ir vienotība. Lūk, kāpēc Dievs caur Apustuli Pāvilu aicina mūs, lai mēs dzīvojam «cenzdamies uzturēt Gara vienību ar miera saiti» (Еf. 4:3).

Vienotība — ir Dieva ilgtermiņa plāns, tāpēc ka Viņš vēlās savienot visu kopā zem Kristus valdīšanas. Dievs virzās vienotības virzienā, bet sātans visādi cenšas to kavēt. Grāmata «Atšķiršana», pirmkārt, ir aicinājums ticīgajiem neatvērt savas sirdis čūskas gara iekļūšanai tajās, aicinājums nenodot viņam savus locekļus (ausis, mēli, acis) par netaisnības ieročiem, aicinājums nekrist kārdināšanās, kas nāk no sātana, melīgiem, viltīgiem, ļauniem cilvēkiem, kurus sātans izmanto saviem mērķiem. Otrkārt, šajā grāmatā tiek atklāti dažādi veidi, kādos sātans uzbrūk Draudzes vienotībai un viengabalainībai, kā arī doti prakstiski soļi, kas palīdzēs mums uzvarēt ienaidnieku.

Autors

Rufuss F. Adžiboije

Valoda

krievu valodā

Lappušu skaits

54

Vāki

mīkstie vāki